Firma Profili
 

KONTARTI ; Konya'da Elektrik Tartı Sistemlerinin üretim ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

 

İmalat Halkamızın İçinde;

 

Ağır hizmet baskülü, tartım teraziler, büyükbaş ve küçükbaş hayvan baskülü, demir baskülü, halci baskülü, kamyon ve tır kantarı ile kamyonet kantarı, mermer baskülü, gömme baskül, transpalet vinç baskülü, travay tartılı hayvan sehbası, tartım indikatör ve loadcell gibi elektronik tartı sistemleri yer almaktadır.


Firmamız;

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların  elektronik tartı sistemleri taleplerini başarıyla karşılamıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.


Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, belge, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyisini yapma gayreti içinde faaliyetine devam etmektedir.

 

Misyon ;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

 

Vizyon ;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak